motokary
motokary motokary motokary motokary motokary motokary motokary motokary
motokary
motokary
motokary
motokary
motokary

 

Pro jakékoliv dotazy volejte

777 311 856

Naše otvírací doba

Vzhledem k tomu, že sídlíme společně s motokárovou arénou Motokáry Praha ve stejné hale, sdílíme také téměř stejnou otevírací dobu. Po dohodě je možné, zapůjčit si motokáry na silnici i mimo otevírací dobu.

Pondělí až Pátek
od 14 do 22 hodin

Sobota a Neděle
od 10 do 22 hodin.

 

Motokary Praha

Kde nás najdete ?

Sídlíme v motokárové aréně Motokáry PRAHA v ulici Toužimská 51 v Letňanech (kousek od křižovatky s ulicí Beranových).

Pokud pojedete MHD, pak od konečné metra "C - Letňany" použijte jeden z následujících autobusů: 156, 158, 166, 274, 305, 351,365, 366, 368, Tesco BUS. Všechny staví 100m od vchodu do haly na zastávce "Staré Letňany":

Pojedete-li autem například z centra Prahy, vydejte se přes Libeň (okolo bývalé motokárové haly) ulicí Proseckou nahoru na Prosek stále rovně okolo OBI do ul. Beranových kolem výstaviště Letňany, stále rovně kolem vjezdu do Výzkumného ústavu letectví, kolem vjezdu do arálu Letova a nakonec v esíčku odbočte doprava do ul. Toužimské kde je po 80 metrech po pravé straně vjezd na parkoviště závodního areálu.

mapa 3 mapa 1
mapa 2 Mapy jsou pouze orientační. K cíli Vás navede navigační systém. A pokud ne, nebojte se nám zavolat. Některé starší (neaktualizované) navigace mohou ukazovat cíl špatně. Momentálně sdílíme popisné (červené) číslo "51" s požární zbrojnicí. Toužimská ulice má několik kilometrů a vede až do Kbel. Nás ale najdete na jejím začátku 100m od křižovatky s ulicí Beranových !

Pro objednání, zjištění dostupnosti, nebo v případě, že nemůžete pokračovat v jízdě s již půjčenou motokárou, volejte 777 311 856.

motokary
motokary motokary
motokary